Zabiegi i cennik

Dla kobiet w ciąży i mam

Naturalna regeneracja

Zabieg w którym wykorzystujemy naturalne kosmetyki bez konserwantów. Peeling – na bazie ALG, z białym piaskiem BORA BORA I OLEJKIEM MONOI. Podczas masażu piasek Bora Bora w połączeniu z delikatnymi mikro-drobinkami złuszcza martwy naskórek i wygładza skórę. Algibat pozyskiwany z brązowych alg odświeża i nawilża. Zapach Monoi pobudza zmysły i poprawia samopoczucie.

Masło kakaowe – w 100% organiczne. Wykazują wysoką biozgodność ze skórą. Dzięki unikalnym właściwościom nie tylko doskonale pielęgnują skórę, ale też pięknie pachnie oraz ma lekką konsystencję. Polecane w leczeniu rozstępów i blizn.

Maska algowa – algi pochodzą z Bretanii, z obszaru NATURA 2000, będącego pod ścisłą ochroną ekologiczną. Mikronizowana szlachetna alga morska, pochodząca z czystych akwenów Bretanii, będących pod ścisłą kontrolą ekologów. Jest w 100% organicznym produktem, bez żadnych domieszek, konserwantów, sztucznych barwników i wypełniaczy.

Cennik

Twarz (55 min.) 180,00 zł
Twarz + Szyja (65 min.) 210,00 zł
Twarz + Szyja + Szyja (75 min.) 230,00 zł

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to wtłaczanie tlenu oraz ampułki  pod ciśnieniem. Czynność ta możliwa jest do wykonania za pomocą aplikatora, dzięki któremu tlen jest czysty i dobrej jakości.

Cennik

Twarz (45 min.) 150,00 zł
Twarz + Szyja (55 min.) 165,00 zł
Twarz + Szyja + Szyja (65 min.) 175,00 zł
Love Skin

Pozostałe zabiegi

Zabiegi na twarz

Fotoodmładzanie - Mezoterapia Mikroigłowa - Oczyszczanie Wodorowe - Już wkrótce u Nas Radiofrekwencja mikroigłowa POLDERMA!

Więcej

Zabiegi na ciało

Zabieg wyszczuplający Arosha - Arosha Aqua Drain (drenaż) - Arosha Slim Cel (wyszczuplanie) - Arosha Cel Therm (cellulit)

Więcej

Epilacja laserowa

Laser diodowy Mediostar Next Pro obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej, trwałej depilacji laserowej.
 

Więcej

Depilacja woskiem

Korzystamy z wosków zawierających mieszankę najwyższej jakości naturalnych składników łagodnych dla skóry, zapewniających jej miękkość oraz jedwabistą gładkość.

Więcej
Love Skin

Każda wizyta w naszym gabinecie poprawi Twój stan ciała, umysłu oraz wprowadzi we wspaniałe samopoczucie.

Kontakt

ul. Krasińskiego 63
01-755 Warszawa
rezerwacja@love-skin.pl
tel. 535-000-194