Zabiegi i cennik

Twarz

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE

FOTOODMŁADZANIE

Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera MedioStar NEXT Pro, niemieckiej firmy Asclepion, ma na celu poprawę wyglądu i stanu skóry np. twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni. Konieczne jest wykonanie od 3 do 5 zabiegów w odstępach 3 – 4 tygodni. Po pierwszym zabiegu koloryt skóry zostanie wyrównany, pory zwężone, a twarz będzie rozświetlona. Spłycenia zmarszczek oraz napięcia twarzy można spodziewać się już po serii 3 zabiegów.

Cennik

Twarz 400,00 zł
Szyja 200,00 zł
Dekolt 400,00 zł
Twarz+Szyja+Dekolt 850,00 zł
Dłonie 250,00 zł

MEZOTERPIA MIKROIGŁOWA

Zabieg stymuluje skórę do intensywnej przebudowy. Polega na frakcjonowaniu skory mikroiglami. Kontrolowany stan zapalny wywołuje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i delikatne opuchnięcie skóry. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. 

Cennik

Twarz (60 min.) 250,00 zł
Twarz + Szyja (75 min.) 280,00 zł
Twarz + Szyja + Dekolt (90 min.) 350,00 zł
Oczy (40 min.) 150,00 zł
Ampułka do zabiegu 40,00 zł

Henna

Farbowanie henną to jedna z trwałych i szybkich metod upiększania oka.  Spojrzenie staje się głębokie, a rysy twarzy wyostrzone.. Kolor henny jest indywidualnie dobierany do urody klientki, a mieszanie jej różnych rodzajów daje bardzo szeroki zakres możliwości kolorystycznych. Celem regulacji brwi jest natomiast nadanie im odpowiedniego kształtu, podkreślającego wyraz twarzy i urodę klientki.

Cennik

Henna 20,00 zł
Regulacja 25,00 zł
Henna z regulacją 40,00 zł

Oczyszczenie Wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to nowa, rewolucyjna technologia wykorzystująca aktywny wodór. Posiada szerokie spektrum zastosowań. Skóra poddawana jest działaniu pęcherzyków wodoru zawartych w strumieniu wody o podwyższonym ciśnieniu. Wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, dlatego swobodnie przenika w głąb skóry, gdzie przekształca szkodliwe wolne rodniki tlenowe w cząsteczki wody. Działanie przypomina niezwykle dokładny peeling. W trakcie zabiegu usuwane są pozostałości makijażu, zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Najmniej inwazyjne oczyszczanie skóry, bezpieczne i bezbolesne. Wykonanie zabiegu nie jest poprzedzone żadnym przygotowaniem poza zmyciem ewentualnego makijażu.

Cennik

Twarz (50 min.) 190,00 zł
Twarz + Szyja (60 min.) 220,00 zł
Twarz + Szyja + Dekolt (75 min.) 250,00 zł

Oczyszczanie wodorowe 6w1 HYDRO+

Bezinwazyjny, wieloetapowy i skuteczny zabieg dla osób w każdym wieku i każdym rodzajem cery. Strumień wody z wodorem transportuje lekki pierwiastek do najgłębszych warstw skóry. Usuwa jednocześnie martwe komórki i dogłębnie oczyszcza. Wodór wykazuje też właściwości przeciwstarzeniowe i walczy z wolnymi rodnikami. To sprawia, że oczyszczaniewodorowe nie tylko wygładza skórę, ale też pozostawia ją odświeżoną i elastyczną. 

Cennik

Twarz (90 min.) 280,00 zł
Twarz + Szyja (100 min.) 320,00 zł
Twarz + Szyja + Dekolt (110 min.) 350,00 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa POLDERMA - WKRÓTCE U NAS!

Pierwsze urządzenie wykorzystujące połączenie technologii mikroigłowej fali radiowej z podciśnieniem. Zabieg fali radiowej mikroigłowej polega na wkłuwaniu kilkudziesięciu igieł w struktury skóry, przy jednoczesnym podgrzewaniu ich w momencie penetracji. Podczas zabiegu osiąga się spektakularny efekt wypełnienia tkanek.

Love Skin

Każda wizyta w naszym gabinecie poprawi Twój stan ciała, umysłu oraz wprowadzi we wspaniałe samopoczucie.

Kontakt

ul. Krasińskiego 63
01-755 Warszawa
rezerwacja@love-skin.pl
tel. 535-000-194